Strateji

Anas Grup

YAPI STRATEJİLERİMİZ

Yapının kalitesiyle uyumlu bir perspektifle kendi markasını yaratıp mükemmeli hedefleyen ''Anas Grup'ın'' kurum kültürü var olduğu toplumun yaşam standartlarını güvenli ve kaliteli konutlarla yükseltmek, hayata değer katmak, gibi hedeflerle şekilleniyor. Yapılarında mesleki etik değerlere uyum gösterirken '' Anas Grup'' anlayışının üstün getirisi olan kalite ve estetik öğelerini, stratejilerinin odak noktası olarak kullanılıyor. İnşaat sektörünün geçmişin doğmalarıyla ilerleyemeyeceğinin bilincinde olan şirket, katılımcılarına maksimum kar sağlama potansiyelli projelerini müşteri beklentileri analizleri yaparak şekillendiriyor. Böylelikle yapıdan alınacak verimi maksimize ediyor.

Proje katılımcılarının ''Anas Grup''a olan güven ve sadakati, malzemeden işçiye, projeden yapıya kadar ki sürece özenle yansıttığı kalite bilincinden kaynaklanıyor. Kurulduğu günden bu yana yapı süreçlerini iyileştirmeyi ve geliştirmeyi prensip edinerek müşterilerine yeni projeleriyle yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunmayı amaçlayan Anas Grup zamana yenik düşmeyen konutlar üretmeye devam ediyor.

YÖNETİM SİSTEMİ

İstanbul'un Avrupa ve Anadolu yakasında yoğunlaştırdığı 5.000 üzerindeki konut projesiyle kazandığı tecrübesini yapılarında kaliteli malzeme ve işçilik kullanarak her geçen gün daha üst seviye'ye taşıyan'' Anas Grup''yapı teknolojisine ve kaliteli iş gücüne yatırım yaparak üstün nitelikli konutlar üretiyor.

TÜV CERT EN ISO 9001:2000 ''Kalite güvence sistemi'' belgesiyle klasik anlamdaki, kalite kontrol anlayışından, kaliteli yönetim sistemine geçerek, etkili bir öngörüyle rekabetin gereklerini dikkate alan, rasyonel çözümler üretiyor. Yapı teknoloji süreçlerini yakından takip edip, projelerini geleceğin muhtemel gereksinimlerini sorgulayarak yapılandırıyor. Müşterilerinin bir sonraki yatırımlarında aynı markayı tercih etmesini sağlayacak farklı segmentlerde projeler oluşturarak marka platformunu genişletiyor. İlk olarak projelerinin konumları belirlenip, gerekli yasal yükümlülükler yapılandırılıyor. İkinci olaraksa; Yapı aşamasında, çalışanlardan, malzeme sorunlarına kadar her şey göz önünde bulunduruluyor ve hatta oluşabilecek her türlü beklenmedik sorun için tüm yasal sorumluluklar uygun ekibimiz tarafından incelenip,anında çözüm üretirler. Böylece bütünsel ve etkin bir risk yönetimi oluşturuluyor.

Son olarak; yöneticilerle çalışanlar arasında koordinasyon sağlanarak, deneyimlerin paylaşıldığı mükemmeliyetçi bir bakış açısıyla, yönetim sistemi planı yapılarak, bilgi sistemine dayalı, rekabet gücü yüksek projeler oluşturuluyor. Anas Grup ilkeleri doğrultusunda yapılandırılan bu plan tüm projelerin temel taslağını oluşturuyor.

 

ÜSTÜNLÜKLERİMİZ

TASARIM

Mimari yapıların olmazsa olmazlarını bir proje çiziminde ustalıkla buluşturmaktan öte, binanın arsa üzerindeki konumu, çevre koşulları, bölge halkının beklentileri gibi fizibilite çalışmalarının da yapıldığı, bilimsel tüm verilerin tek tek dikte edildiği, akıl dolu bir tasarımı müşterilerimize sunmamız için sadece mimarlarımızı değil, deneyimli ustalarımızdan, evi kullanacak ev hanımlarına kadar herkesin ortak aklının buluştuğu bir tasarımı dizayn edip sizlere gururla sunuyoruz. Anas Grup temeli 1991 yıllarında atıldığı ilk iş hayatında, herkesi dinlemeyi ve deneyimli mimarlar ile çalışmayı ilke edinmiş bir kuruluştur.

 

İNOVASYON

Şehrin modern görüntüsünün bir süre sonra can sıkıcı hale gelmemesi için lazım olan profesyonel ruh, onun insan hayatını kolaylaştıran dönüşümleri içermesidir. Anas Grup olarak dizayn ettiğimiz her projemizde, enerjimizi bu yönde kanalize ediyor, yaratıcı fikirlerin insan hayatını kolaylaştıracak detaylarla buluşmasına öncülük ediyoruz. Gerek akıllı ev sistemleri, gerek coğrafi avantajların binamıza yansıtılması gibi konuların tamamında tecrübelerimizi kullanmayı ve uygun malzeme seçiminde ter dökmeyi seviyoruz.

 

KONSTRÜKSİYON

Kuzey Anadolu fay hattı üzerine yapı inşaa etmenin ne demek olduğunu çok iyi biliyoruz. Bunu yapıları nesiller boyu taşımak üzere yola çıktığımız için, üzerimize düşen sorumluluğun hem bilincindeyiz, hemde emlak piyasasında bu konunun önderliğini yapmaktayız. Sağlam konstrüksiyon için zemin etüdünden başlayıp, çatının son kiremitinde biten iş seyahatimizin her bir anında olası tüm deprem ve diğer doğal koşulların olumsuzluklarını bir an bile aklımızdan çıkmamaktadır. Her bir konutun her bir odasında öncelikle bizlerle bir aile olmuş sevgili müşterilerimizin ikamet edeceğini ve en değerli varlığımızın ailelerimiz olduğunun unutmuyor, çakılan her bir çivide bile insan hayatının asılı olduğunu düşünüyoruz. Anas Grup depreme dayanıklı, sağlam, güçlü binalar inşaa etmektedir.