Tarihçe

Anas Grup

Tarihçemiz
1991 yılında şimdiki adı Sancaktepe olan Sarıgazi'de şahıs firması olarak kurulmuştur. Kurucusu Kazım ANAS'dır. Faaliyet alanları; kat karşılığı arsa ve müteahhitlik hizmetleri olan Anas, o yılların gelişme olarak gösterilen çekmeköy, sarıgazi ve çevre ilçelerinde birçok başarılı projeye imza atmıştır. İnşaat sektöründe bölgenin lideri konumunda çalışan Anas Grup, gerek yaptığı inşatların kalitesiyle, gerekse bölgede oluşturduğu gayrimenkullerin sayısı ile çalıştığı bölgede azımsanamayacak bir katkı sağlamaktadır.
    2006 yılı itibari ile kurumsal kimliğini kazanmış olan firmamız, inşaat sektörünün her bir kalemini yakından takip etmekte, kaliteli ve ekonomik çözümler üretebilmek için gerekli tüm altyapı çalışmalarını da titizlikle yürütmektedir.  Profesyonel ekipler ile daha kaliteli ürün ortaya koyabileceğini bilen Anas Grup, insan kaynakları departmanı ile de çalışmalarını üst seviyelere çıkartmıştır.
    Bina inşa etmenin sadece şantiyeye yönelik olmadığının bilincindeyiz. İçerisinde insan barınacak bir alanın oluşturulması, en ince detaylarına kadar düşünülmesi, tecrübelerle sabitlenmesi ve gelişime açık olması yönüyle de önem gerektiren bir konudur. Yüksek teknoloji gerektiren bir çok detay, Anas Grup'ın standartları arasında yer almaktadır.
   Referanslarımız için bizi bölge halkına sorun diyecek kadar cesaretli bir ticari geçmişe sahip olmanın haklı gururu içerisinde çalışmalarımızı daha da ileriye götürmenin gayreti içerisindeyiz.